parallax background

HAN ISI İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.


1995 yılında kurulan Han Isı, yurt içi ve yurt dışında taahhüt edeceği işlerde, son teknoloji ve tasarım ile mekanik işlerde çözümlerin bulunmasına olanak sağlamaktadır. Han Isı; 1995 yılından beri mekanik mühendisliği hizmetleri alanında güvenilir çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir. Han Isı; sürekli gelişen sektörde mekanik işlerde, kaliteli, uygulanabilir şekilde, üreticiden bağımsız çözümlerle, müşterilerin güvenilir, güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olarak sunmaktadır.

Mekanik tesisata yönelik tüm çalışmalarımız; doğru sistem, standartlara ve tekniğine uygun, doğru malzeme seçimi ile uygun bütçeli çözümler üretmek esasına dayalıdır. Bu tecrübe ışığında, mekanik tesisat mühendisliği konularında geçerli, ulusal ve uluslararası şartnamelere uygun düzeyde çözümler üretmek firmamızın temel amacını oluşturmaktadır. Han Isı; kuruluşundan bugüne kadar yaptığı işlerde, müşterilerinin memnuniyetini en öncelikli hedefi olduğunun bilinciyle, konularında deneyimli yönetici kadrosu ile rekabet edebilir bir yapı içinde organizasyonunu kurmuştur.

Hedeflerimiz


Han Isı, teknik kadro bazında kendini her geçen gün geliştirerek mekanik tesisat konusunda deneyim kazanmaya devam etmektedir, bu doğrultuda yurt içinde ve yurt dışında ilgili projelere imza atmak ve adımızdan söz ettirecek işlere yönelmek en önemli hedefimizdir. Bu hedef prensibi, mekanik tesisat doğrultusunda yatırım maliyeti düşük, işletme ve bakım masrafları minimum seviyelerdeki sistemleri tercih etmemizdir. Mekanik tesisat sektöründe ki görevimiz daima en ekonomik, en güvenilir, en modern, en hızlı ve en iyi hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz


Han Isı, mekanik proje ve danışmanlık konularında işveren memnuniyetini ön planda tutarak, bilgi ve üstün teknoloji ile kaliteli hizmet sunmayı temel ilke edinmiştir, Han Isı, dürüstlük, tecrübe, titizlik, sabır, kurumsallık, mükemmeliyetçilik, uyumlu iyi bir ekip ruhu ilkelerine bağlı kalmak, mükemmel bir işin ortaya çıkmasını sağlar.